Hakkımızda , At Yarışları , Hürkont – Lider Form, TJK yarışları, güncel, tüyolu joker, Lider Form, Yarış 81, İstanbul puanlı, tahmin | TJK At Yarışları At Yarışı Lider Form

Hakkımızda

bultenci.com yayın hayatına başladı”

www.bultenci.com ile artık at yarışı oynamak çok daha kolay. Ganyan bayii’ne gitmeden evinizden çıkmadan bülteninizi internet üzerinden okuyabilir, çalışabilirsiniz. Safkanların son performansları, son galopları, safkanların ve jokeylerin istatistiksel özellikleri, kısacası aradığınız herşeyi www.bultenic. com’da bulabilirsiniz. Günlük LİDERFORM, GÜNCEL, YARIŞ-81 ve TÜYOU JOKEY gazetelerini okuyabilirsiniz.

Hürkont Medya Grubu yepyeni projelerini 2012 yılının ilk haftasında yarışseverin hizmetine sundu. Günlük yayınlanan 16 sayfa Lider Form, 8 sayfa Güncel, 4 sayfa Tüyolu Jokey, yurt dışı yarışlarının vazgeçilmezi olan 4 sayfa Yabancı Güncel Gazeteleri ve başka bir yayın grubuna ait dağıtımını üstlendiğimiz 4 sayfa Yarış 81 Bülteni’ni 09 Ocak Pazartesi gününden itibaren dünyanın neresinde olursanız olun e-gazete olarak artık ellerinizin altında.

Yaşanan ekonomik girdapta bultenci.com, yarışseverin bütçesini de göz önünde bulundurarak ekonomik avantaj paketlerini ziyaretçilerine sunuyor.

 

Teknolojinin tüm hızıyla sosyal yaşantımıza bu denli hakim olduğu çağda ister evinizdeyken, ister iş yerinizdeyken, ister tatildeyken, ister iş seyahatindeyken nerede olursanız olun TJK’nın organizasyonunu yaptığı at yarışlarında müşterek bahis oynamak ve Türkiye’nin en çok satan, en çok okunan günlük 16 sayfa Lider Form, 8 sayfa Güncel, 4 sayfa Tüyolu Jokey, yurt dışı yarışlarının vazgeçilmezi olan 4 sayfa Yabancı Güncel Gazeteleri ve başka bir yayın grubuna ait dağıtımını üstlendiğimiz 4 sayfa Yarış 81 Bülteni’ni incelemek istiyorsanız bultenci.com’da ziyaretçileri için günlük sadece 1.5 TL. Üstelik aynı gün yurt içinde iki farklı şehirde gece ve gündüz yarış varsa her iki yarış programını tek fiyata sadece 1.5 TL’ye elde edebilirsiniz. Örnek: Aynı gün yapılan Adana ve İstanbul yarışlarında KDV dahil 1.5 TL’ye 16 sayfa olmak üzere 32 sayfa her iki Liderform Gazeteleri’ne aynı anda sahip olabilirsiniz.

Tek veya çift yarış günü fark etmeksizin at yarışı gazetelerine haftalık abone olmak isteyen ziyaretçiler 7 gün boyunca en az 10 ve en fazla 12 adet gazete için KDV dahil 8.5 – 12.5 TL ödeyecekler.