Garanti ve İade , At Yarışları , Hürkont – Lider Form, TJK yarışları, güncel, tüyolu joker, Lider Form, Yarış 81, İstanbul puanlı, tahmin | TJK At Yarışları At Yarışı Lider Form

Garanti ve İade
  1. bultenci.com güvenlik konusunda son derece titiz çalışmaktadır.
  2. bultenci.com’da iletişim bilgileri hem online hem de offline durumundayken koruma altında bulunmaktadır. Kullanıcı ve Üye bilgileri üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. İletişim bilgilerinizi, ancak sizin izin verdiğiniz bağlantılarınız, izin verdiğiniz sürece görebilir.
  3. Kendi güvenliğinizle ilgili olarak diğer Üyelere göndereceğiniz mesajlarda asla kredi kartı numaranızı yazmayınız. bultenci.com, gönderdiğiniz mesajlarla aktarılan bilgilerin alıcı tarafındaki güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.
  4. Gizliliğinizle ilgili olarak bultenci.com, Gizlilik Politikası sayfasındaki başlıkları güvence altına alır.

Abonelik başladığı andan itibaren; abone olunan yayın dijital ortamda okuyucuya ulaştırılır.

Abone olunan dergi/gazete yayıncı ile başka bir sorun çıkmadığı takdirde, yayımlanma tarihinden sonraki en geç 3 iş günü içerisinde okuyucuya dijital ortamda teslim edilir.

Abone olunan yayının web sitesinde bultenci.com tarafından yayınlanamaması hariç hiçbir şekilde para iadesi yapılmayacaktır. İade edilecek bedel o güne kadar yayınlanan bedellere isabet eden ücret düşüldükten sonra kalan kısımdır. Diğer hususlar Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve ilgili mevzuat hükümlerine tabidir.